Kilka słów o nas...

Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 1993 roku. Od tego czasu proponujemy Państwu profesjonalną usługę rejestracji wszelkich uroczystości okolicznościowych - ślubów, wesel, komunii, studniówek, filmów reklamowych i innych imprez masowych organizowanych przez firmy oraz instytucje samorządowe. W swoich realizacjach staramy się nadążać za najnowszymi trendami w filmowaniu i fotografowaniu uroczystości – (DSLR, Kran, montaż nieliniowy). Używamy do pracy profesjonalnego sprzętu m.in. firm Sony, Canon czy Panasonic.

Dokładność...

W naszej pracy kierujemy się dokładnością rejestracji materiału, precyzją montażu i estetyką efektu końcowego. Każda produkcja traktowana jest w sposób indywidualny, dlatego jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie. Z racji naszego wieloletniego doświadczenia macie Państwo pewność, że usługa będzie wykonana fachowo i bez żadnych niedomówień. W trakcie naszej pracy trzymamy się konkretów i wcześniejszych uzgodnień. Wykonujemy usługi na terenie całego kraju. Posiadamy własny transport.

Starania...

Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnego klienta dokładamy wszelkich starań, aby filmy i zdjęcia uwieczniające Państwa uroczystości stanowiły cenną pamiątkę, która nawet po wielu latach będzie sentymentalną podróżą do najpiękniejszych chwil Waszego życia. Każdy ślub to inna historia. Inna para ludzi i inna ich wizja tego dnia. Zgromadziliśmy wystarczająco dużo doświadczenia, aby odnaleźć się w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji. Zależy nam na tym aby poznać Was oraz Wasze spojrzenie i gusta.

Zapraszam do korzystania z naszych usług.
mgr J. Miedziński